Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
  • kõik maad
  • Ekskursioonid
  • Eksootiline
  • Kõik hinnas
  • Lastega
  • Rannapuhkus
  • Suusakuurort
  • Talv 2021/2022
ET
+372 6 235 777
Kontaktid

 

REISITEENUSTE MÜÜK

Poordi 3, Тallinn

Теl. (+372) 6 235 777

Е-mail info@teztour.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 09:00-18:00


                                                                                                                

https://s.tez-tour.com/article/30000170/julja_3660.jpg



Julia Guljajeva

Büroojuhataja

yulia@teztour.ee

Tеl.: 6 180 752

https://s.tez-tour.com/article/433/alla_viitman_9552.jpg



Alla Viitmann

Eraklientide reisikonsultant

alla@teztour.ee

Теl.: 6 180 746
Mоbiil.: 55 671 005

https://s.tez-tour.com/article/30000170/Vova_6191.jpg



Vladimir Jutt

Era- ja äriklientide reisikonsultant

vladimir@teztour.ee

l.: 6 235 777
Mobiil: 56 262 735

https://s.tez-tour.com/article/30000170/olga_seppik_5524.png



Olga Seppik

Era- ja äriklientide reisikonsultant

olga@teztour.ee

l.:6 235 777
Mobiil: 52 672 58

https://s.tez-tour.com/article/30000170/Lena_4258_2129.jpg



Jelena Jakovleva

Eraklientide reisikonsultant

lena@teztour.ee

Tеl.: 6 164 474

https://s.tez-tour.com/article/30000170/olgaS_6612.png



Olga Stozarov

Eraklientide reisikonsultant

olgas@teztour.ee

Tеl.: 6 180 752

https://s.tez-tour.com/article/30000170/dmitri1_3206.jpg



Dmitri Garber

Agendisuhete koordinaator

dmitri@teztour.ee

Tеl.: 53 039 343



RAAMATUPIDAMINE JA TEHNILINE TUGI

Laeva 2, Tallinn (Navigator)
book@teztour.ee
Avatud: E-R 09:00-18:00

JUHATUS
Svetlana Vertjanova Tegevjuht svetlana@teztour.ee
RAAMATUPIDAMINE (raamatupidamine@teztour.ee)
Angelika Akulits Raamatupidaja angelika@teztour.ee
Natalja Soboleva Raamatupidaja ns@teztour.ee
HINNA- JA TURUNDUSOSAKOND
Anzela Tsituk Hinnakujundaja anzela@teztour.ee (+372) 6 181 756
Inna Brozdina Tootespetsialist ja agendisuhete koordinaator inna@teztour.ee (+372) 6 181 751
Dmitri Garber Agendisuhete koordinaator dmitri@teztour.ee (+372) 53 039 343
Natalia Ganova Ärikliendisuhete spetsialist natalia.ganova@teztour.ee (+372) 6 181 755
Amita Kulina Veebihaldur amita@teztour.ee (+372) 6 181 755
AGENDITEENINDUS (book@teztour.ee)
Irina Repetskaja Agendihaldur irina@teztour.ee (+372) 6 181 754
Annely Nappus Agendihaldur annely@teztour.ee (+372) 6 181 766
LENNUJAAM
Lennuinfo (+372) 58 058 285
TAGASISIDE
Tagasiside ja kommentaarid tagasiside@teztour.ee

Lohistage lipp soovitud punktile
OK
Kasutajate mugavuse, isikupärastatud teabe, isiklike eelistuste ja lehekülje seadete meeldetuletuse tagamiseks kasutab meie lehekülg küpsiseid ja muid sarnaseid tehnoloogiaid. Lehekülje kasutamiseks peate kinnitama oma nõusolekut nende tehnoloogiate kasutamiseks. Ava
Nõustun