Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
  • kõik maad
  • Ekskursioonid
  • Eksootiline
  • Kõik hinnas
  • Lastega
  • Rannapuhkus
  • Suusakuurort
  • Suvi
  • Talv
ET
+372 6 235 777

Ekskursioonid

Ekskursioonide hinnad Egiptuses

     HURGHADA

    SHARM EL SHEIKH

Allalaadimiseks:

Ekskursioonide hinnad Hurghadas (avaldatud 02.04.2024)
Ekskursioonide hinnad Sharm El Sheikh (avaldatud 14.11.2023)

ERIPAKKUMINE

HURGHADA - TALV 23/24 - osa ekskursioone on eesti keeles. hinnad kehtivad alates 05.03.2024 (avaldatud 05.03.2024)

SHARM EL SHEIKH - TALV 23/24 hinnad kehtivad alates 01.12.2023 (avaldatud 30.11.2022)

Ekskursioone saab tellida kohapeal. Võtke ühendust oma TEZ Tour reisiesindajaga, et saada rohkem infot meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.

HURGHADA

"Super-Kairo" (1 päev, bussiga Hurghadast)

Eksklusiivne programm! Kairo muuseumis näete hindamatuid väärtusi muistsest Egiptusest, samuti Kreeka-Rooma perioodist. Loomulikult külastate ühte ja ainukesena säilinud kunagisest seitsmest maailmaimest – Giza püramiide ning suursugust Sfinksi. Salah El Dina kindlus ja Mohammad Ali mošee.

Paaritunnine laevakruiis Niilusel, mille jooksul pakutakse lõunasööki. Ilma poodideta. Lõunasöök ja sissepääsupiletid kuuluvad hinna sisse.

 
 

El Gouna – Egiptuse Veneetsia

El Gounat kutsutakse Punase mere Veneetsiaks – saartel, mis on ühendatud sildadega, paiknevad hubased majakesed ning tekkinud kanalitel sõidavad väikesed laevukesed. Reisi jooksul tehakse ujumis- ja kalastamispeatusi ning laevalael pakutakse lõunasööki.

 
 

Batüskaaf - Allveelaev (Hurghadast)

Naudite Punase mere ilu läbi batüskaafi illuminaatori. Veealune reis kestab ca 1,5 tundi ning on eriti sobilik neile, kelle vaimule ei sobi snorgeldamine ja sukeldumine. Laeva illuminaatorakendest saate vaadelda unikaalseid kalaliike ja mitmekesiseid korallriffe.

 
 

Korallrifid (Hurghadast)

Kaks peatust korallriffide juures ujumiseks maski ja lestadega; Puhkus saarel

Lõuna laeval avamerel.

 
 

Kairo (1 päev, bussiga Hurghadast)

Kairo muuseumis näete hindamatuid väärtusi muistsest Egiptusest, samuti Kreeka-rooma perioodist. Loomulikult külastate ühte ja ainukest säilinud kunagisest seitsmest maailmaimest – Giza püramiide ning suursugust Sfinksi. Päeva jooksul peatute veel aroomiõlide tehases ning juveliiriäris. Lõunasöök kuulub hinna sisse.

 
 

Kairo - Aleksandria (2 päeva, bussiga Hurghadast)

Bussireis, kus esimesel päeval ootavad teid kuulsad püramiidid ning salapärane Sfinks, Kairo muuseum oma 120.000 eksponaadiga ning Tutanhamoni saal. Lõunasöök hinna sees. Majutus hotellis koos hommikusöögiga. Varahommikul sõit Aleksandriasse, kus külastatakse Montaza paleed, Qaitbay kindlust, Rooma amfiteatrit ning näete ka kuulsat Aleksandria raamatukogu.

 
 

Veepark „Džungel“ (Hurghadast)

Kõige suurem veepark Egiptuses. Lõuna ja alkoholivabad joogid on hinnas. ILMA TRANSFEERITA või KOOS.

 
 

Türgi saun – Hamam (Hurghadast)

Hea võimalus meeldivalt lõõgastuda, vabaneda pingetest ja väsimusest – puhtaks saavad nii ihu kui hing. Ihust kaovad mürgid ja hingest stress. Massaaž ja keha koorimine mõjuvad noorenduskuurina. Hinna sees saun, kooriv ja seebimassaaž.

Tõeliselt mõnus! Soovitame seda kogemust juba teie puhkuse esimestel päevadel, siis on garanteeritud rõõmus meel ning ka päike hakkab paremini peale...
 

 
 

Püha Antoniose ja Püha Pauli kloostrid

Maailma vanimad kloostrid. Unikaalsed XII-XVI sajandi ikoonid ja suur kopti seinamaalingute kogu, manuskriptid. Lõuna hinna sees.

 
 

"Valge kõrbepäike“ (Hurghadast)

Võimsad džiibid viivad teid sinna, kus pole midagi peale päikese ja kuivanud maapinna. Näete beduiinide eluolu, saate sõita kaameliga ning imetleda päikeseloojangut mägedes. Seejärel ootab teid õhtusöök ja tantsud kohalike elanikega. Tagasiteel koju saadab teid Aafrika tähistaevas. Õhtusöök.

Kaamelisõit, ATV- ja bagisõit

Džiibisõit kõrbes

Mini-loomaed ja terraarium

Päikeseloojang kõrbes

Rahvuslik show

Õhtusöök

Tähtede vaatlemine teleskoobiga

 
 

Hommikune programm "Valge kõrbepäike“

Pärast meeleolukat sõitu džiipidel jõuate külla beduiinidele, tunnetate nende rahvuslikku koloriiti, saate sõita kaameliga ning ATV-ga, külastate terraariumi ja putukamuuseumi. (Beduiiniküla, Kaamelisõit, ATV- ja bagisõit, Džiibisõit, Mini-loomaed ja terraarium).

 
 

Delfinaarium (Hurghadast)

 

Vaimustav etendus dresseeritud delfiinide osavõtul – pidupäev lastele ja täiskasvanutele!

Merihobu-, merilõvi-, hülge- ja delfiinishow.

 
 

Punase mere aarded (Hurghadast)

Uus ekskursioon!

Läbipaistva põhjaga paat; Ujumine korallriffide juures platvormilt; Platvorm on varustatud päikesevannide alaga. Pakutakse suupisteid ja vett.

 
 

Sukeldumine ja sukeldumiskursus

Kuskohas siis veel mitte sukeldumisega tegeleda, kui Punases meres, mille veealune maailm on lummav, värviline ning täis maagiat. Esteetiline ja romantiline nauding on tagatud. Koos instruktoriga sukeldute 2 korda kuni 10 meetri sügavusele. Hinna sisse kuulub kohustuslik sukeldumise kindlustus ja lõunasöök.

Soovi korral võib tellida sukeldumisõpetust, see toimub rahvusvahelise süsteemi järgi hilisema sertifikaadi väljastamisega ja viiakse läbi kogenud instruktorite poolt kaasaegse sukeldumiskeskuse baasil. Sukeldumisvarustuse rent ja transfeer kuuluvad hinna sisse. Sertifikaat ja õppevahendid makstakse täiendavalt. Kursus – 4 päeva.

 
 

Hurghada linnaekskursioon (Hurghadast)

Hea võimalus tutvuda kuurortlinna Hurghadaga, näha peamisi vaatamisväärsusi ning sooritada huvitavaid sisseoste. Peatutakse erinevate suveniiripoodide, tekstiilikeskuse ja ravivõiete tehase juures.

 
 

TEZ Tour'i öö


Hooaja hitt! TEZ Tour'i pidu ühes parimatest Hurghada klubides! Hinna sisse kuulub transfeer, sissepääs ja kokteil.

 
 

Õhtune Hurghada (Hurghadast)

Programmis: Suur mošee; Kopti õigeusu kirik; Akvaarium vanalinnas; Raviõlide poe, suveniiri- ja tekstiilipoe, nahktoodete kaubakeskuse külastus; Õhtusöök kalarestoranis hinna sees.

 
 

NEWERLAND Show 

 

 
 

 

 

Lohistage lipp soovitud punktile
OK