Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
 • kõik maad
 • Ekskursioonid
 • Eksootiline
 • Kõik hinnas
 • Lastega
 • Rannapuhkus
 • Suusakuurort
 • Suvi
 • Talv
ET
+372 6 235 777

Ekskursioonid

uuendatud 22.12.2022

Tenerife ekskursioonid

Eksursioonide hinnad Tenerife saarel

Allalaadimiseks:

Ekskursioonide hinnad Tenerife saarel 2022/23 (avaldatud 21.12.2022)

Ekskursioone saab tellida ainult kohapeal. Võtke ühendust teie TEZ TOURi reisiesindajaga, et saada rohkem infot meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.

Saarereis + vulkaan Teide + Masca küla

Tenerife saare uhkus - 3718 m kõrgune vulkaan Teide, mis kõrgub võimsana üle 17 km diameetriga vulkaanilise platoo, on Hispaania kõrgeim tipp. Teil on võimalus külastada Hispaania kõige populaarsemat, unikaalse vulkaanilise maastikuga Parque Nacional del Teide ehk Teide Rahvusparki, mis rabab kujutlusvõimet oma vaadete ning värvide ja vormide mänguga. Vulkaaniliste kivimite mitmekesisus ja looduse poolt lihvitud erikujuliste kaljude rohkus keset uskumatult rikkalikku taimestikku on sobivaks lavakujunduseks värvide ja vormide etendusele, milles löövad kõrvalosades kaasa nii mõnedki endeemilised ehk siis, lihtsamalt öeldes, ainult sellele piirkonnale omased looma- ja taimeliigid. 

Ekskursiooni käigus jõuate koguni 2400 m kõrgusele merepinnast. Sõidate mööda teed, mis kulgeb läbi tillukeste mägikülakeste ja tihedate männimetsade ülespoole pilvepiiri.

Edasi siirdute Icod de los Vinose linna, kus asub kuulus tuhandeaastane draakonipuu, mis on Tenerife saare sümboliks. Kohalikus veinikeldris degusteerite  ka kohalikke veine, mis on valmistatud viinamarjasordist  malvasia - mida loetakse viinamarjade kuningannaks ning maitsete ka kitsejuustu. Lõunasöök ootab restoranis , kus pakutakse toitu, mis pärineb kanaaride köögikunsti varamust.

Teekond jätkub piki põhjakallast läbi Garachico linna, mis oli Tenerife suurimaks asulaks ja sadamaks, kuni 1706.a. vulkaanipurskeni, mis kogu vana linna laava alla mattis.

Suundute mööda kitsaid mägiteid Masca külla, kus on kõigest mõned majad, mis seisavad rivis kaljunuki all. Palmid ja agaavidki on kooskõlas ümbritsevate mäeharjade, kuristike ning õdusate majakestega. Veel hiljuti oli ligipääs külale võimalik ainult mere poolt, niisiis kasutasid seda paika pikka aega oma sadamana salakaubavedajad. Nüüd kutsume Teid seda imelist kohta vaatama!

Kõike seda on võimalus näha ja nautida ühe päeva jooksul!

Mugav buss. Lõunasöök ja joogid on ekskursiooni hinna sees.

Eelroog: Ühepajatoit kanaaride moodi.
Põhiroog: Grillkana kortsukartulite ja "mojo" kastmega.
Magustoit.
Joogid: Vein, karastusjoogid  ja vesi

NB! Soovitame kaasa võtta soojad riided, Teidel on reeglina alati jahe, eriti talvisel perioodil.

UUS! Gran Canaria Elamus (eesti keeles)

Saage osa ainulaadsest päevast, mida pakub meie Gran Canaria Elamuse programm. 

 • Jalutuskäik Gran Canaria pealinna ajaloolises keskuses, 15. sajandi lõpust pärinevas Vegueta vanalinnas. 
 • Meres peituvate imede avastamine Euroopa parimas akvaariumis nimega Poema del Mar.
 • Rummide ja likööride degusteerimine ühes Euroopa vanimas ja enim auhindu pälvinud destilleerimistehases Destilerías Arehucas.

Programm sisaldab:

 • Transfeeri praamiga Tenerife-Gran Canaria-Tenerife ja bussiga kogu ekskursiooni vältel.
 • Sissepääsupileteid Poema del Mar'i. 
 • Giidiga ekskursiooni Destilerías Arehucas tehasesse koos rummide ja likööride degusteerimisega
 • Ametlikku giiditeenust kogu ekskursiooni vältel

Ekskursioon toimub ainult kolmapäeviti. 
Täiskasvanu (al. 12 a) – 112.00€
Laps 2-11 a – 25,00€
Laps vanuses 0 – 1 a – 17,50€

Lõuna ei sisaldu ekskursiooni hinnas, kuid programmi ajal antakse osalejatele piisavalt vaba aega, et süüa lõunat kohvikus või restoranis. 

Rüütliturniir

Vanaaegses lossis toimuv rüütliturniir laseb end kanda mõtteis sajandite taha ... teid võtavad vastu lossiisand ja -emand, teenrid juhatavad teid loožidesse ning pakuvad keskaegsel kombel einet - ilma nugade ja kahvliteta. Turniiril demonstreerivad mõõkade, hellebardide ja piikidega relvastatud rüütlid oma võitluskunsti ja ratsutamisoskust, ei puudu ka keskajale iseloomulik võitlus daami südame pärast, täis kirge ja armastust.

Turniiri lõppedes palutakse teid kõrvalsaali, kus õhtu lõpeb sütitava diskomuusika ning show-programmiga.

Hinna sees transfeer ja õhtusöök. Soovitame kaasa võtta fotoaparaat või videokaamera, riietuda mugavalt ning jalga panna mugavad jalanõud.

Merereis katamaraaniga (Tenerife)

Merereis kaasaegsel katamaraanil. Reisi jooksul on Teil võimalus hinnata saare ilu ookeanilt, samuti tutvuda delfiinide ja vaalade eluga. Võimalus supelda Atlandi ookeani kristallselges vees. Merereisil pakutakse  lõunat ja karastusjoogid on hinna sees.

Loro Park

Ülemaailmselt tuntud Loro Park asub saare põhjaosas, linnas nimega Puerto de la Cruz.  Selle pargi roheluses on loomaaed, akvaarium ja botaanikaaed. Külastajatel on võimalus nautida erinevaid etendusi: merilõvid, vaalad, delfiinid, papagoid.

Päev La Gomera saarel

Veedate päeva Kanaari saarte ühel ilusamal saarel. Loorberimetsad - UNESCO kaitse alla kuuluv Garajonay Rahvuspark. Võimalus tutvuda kanaaride köögiga ja kuulata saareelanike vilekeelt. Lõunaga.

 

Lohistage lipp soovitud punktile
OK