Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
  • kõik maad
  • Ekskursioonid
  • Eksootiline
  • Kõik hinnas
  • Lastega
  • Rannapuhkus
  • Suusakuurort
  • Suvi
  • Talv
ET
+372 6 235 777

Ekskursioonid

Ekskursioonide hinnad Bulgaarias

 BURGAS kirjeldus (Uuendatud 27.05.2024)
 VARNA kirjeldus (Uuendatud 27.05.2024)

Ekskursioone saab tellida kohapeal. Võtke ühendust oma TEZ TOUR reisiesindajaga, et saada rohkem infot meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.

Sozopol - Ropotamo, lõunasöögiga

Laevaekskursioon mööda Ropotamo looduskaitseala Lõuna-Bulgaarias, kus kasvab üle 100 Punasesse raamatussse kantud taime ja pesitseb üle 250 linnuliigi. Sõit Sozopoli – Mileetose kreeklaste poolt 7.saj eKr rajatud Apollonia Ponticasse; ekskursioon vanalinnas; vaba aeg; lõunasöök. Käiakse Lõuna-Bulgaaria suurimas linnas Burgasis – vaba aeg. Õhtuks koju.

 
 

Nessebari linnaekskursioon

Jalutuskäik mööda maailmapärandi nimekirja kantud Nesebâri linna, mis on üks vanematest Euroopas. Nesebâr asub kaunil poolsaarel Musta mere lõunarannikul ja on kuulus oma silmapaistva rahvusliku ärkamise aegse arhitektuuri ja kitsaste munakivitänavate poolest. Aegade jooksul on siin valitsenud traaklased, kreeklased, roomlased, bütsantslased ja bulgaarlased. Näha saab väga erinevatest ajastutest ja kultuuridest säilinud arhitektuurimälestisi alates 6. sajandist.

 
 

Rooside org – Kazanlak- Šipka – Etura, lõunasöögiga

Väljasõit varahommikul. Unustamatu reis muinasjutulisse Rooside оrgu, kus leidub mitmeid traaklaste ohvripaiku ja hauakambreid – mälestusmärke ühest Euroopa vanimast tsivilisatsioonist. Külastame traakia hauda 3.-4.saj. eKr, roosiõlitööstuse muuseumi Kazanlâki linnas, tutvume roosiõli baasil tehtavate toodetega. Lõunasöök. Seejärel külastame Šipka katedraali, Vabaduse monumenti ja Etura vabaõhumuuseumi. Hilisõhtuks koju.

 
 

Istanbul 1 või 2 päeva

1 päeva kava:

Linn, mis asub kahel kontinendil ja on maailma kahe kõige mõjukama impeeriumi – Bütsantsi ja Osmanite – pealinn, on kahtlemata Türgi suurim vaatamisväärsus. Väljasõit hommikupoole ööd, hommikuks jõutakse Istanbuli. Sultan Ahmet I Sinine mošee; bütsantsiaegne hipodroom, kus vaatamisväärsusi erinevatest ajalooperioodidest; Topkapı palee esimene õu; lõunasöök; vaba aeg. Võib võtta lisaekskursiooni „Aasia ja Euroopa vahel” – laevasõit Bosporusel ja vaba aeg maailma suurimal kinnisel turul Kapalı Çarşi, kus on üle 3000 kapluse. Koju tagasi jõutakse hilisõhtuks. * Hinna sisse ei kuulu viisa (mittekodanikele), lisaekskursioonid ja muuseumipiletid (makstakse kohapeal).

2 päeva kava:

1. päev: väljasõit varahommikul, Istanbuli jõutakse lõunasöögiks kesklinna restoranis; sultan Ahmet I Sinine mošee; bütsantsiaegne hipodroom, kus vaatamisväärsusi erinevatest ajalooperioodidest; bussituur Aasia poolele; ööbimine. Lisaks võib võtta ekskursiooni „Öine Istanbul” (õhtusöögi ja meelelahutusega).

2. päev: hommikusöök; vaba aeg. Võib võtta lisaekskursiooni „Aasia ja Euroopa vahel” – laevasõit Bosporusel ja vaba aeg maailma suurimal kinnisel turul Kapalı Çarşi. Päeva teisel poolel väljasõit Istanbulist, hotelli jõutakse hilisõhtuks.

* Hinna sisse ei kuulu viisa (mittekodanikele), lisaekskursioonid ja muuseumipiletid (makstakse kohapeal).

** Kolmapäevasesse programmi kuulub kaubanduskeskus „Istanbuli Foorum”.
 

 

Rahvusõhtu Bulgaaria külas

Õhtusöök bulgaaria restoranis. Rikkalik rahvuslik menüü, piiramatus koguses punast ja valget vaadiveini, väiksematele külalistele mängud, klounid, eeslisõit. Unikaalne folklooriprogramm, „Nestinari“ – tantsud hõõguvatel sütel, elav muusika, disko.

 
 

Balchik – Botaanikaaed – Night Yacht Tour (All Inclusive)

Õhtune programm

Balčikus seisab programmis botaanikaaed ja Rumeenia kuninganna Maria suveresidents „Vaikne pesake”.

Seejärel õhtusöök (barbeque) Ali Baba laeval, diskoteek jookidega All inclusive.

 
 

Safari lahtise džiibiga (Musta mere põhjarannik)

Terve päev katuseta džiipidega Varna ümbruses. Võimalus ise rooli istuda juhul, kui juhiluba on kaasas. Lõunamenüü koosneb bulgaaria rahvussöökidest, k.a. õlu ja karastusjoogid. Väljasõit džiipidega otse hotellidest. Kogunemine Aladža kloostri lähistel, sõit läbi Kicevo Dolište suunas, Püha Marina mungakloostri külastamine. Sõidetakse mööda Nikolajevka järvedest, kus võib kohata haruldasi veelinde ja tehakse peatus Suvorovo linnas. Lõunasöök.
Programmi kuulub õhupüssist tulistamine, bassein ja mänguväljak, kalapüük ja muud lõbustused peatuste ajal.
Edasi kulgeb sõit läbi Prosečeni ja Banovo. Panoraamvaade Varnale ja lõpuks külaskäik tallu, kus saab maitsta lambajuustu.

 
 

Yacht Tour (All Inclusive)


Päevane programm: romantiline sõit laevaga, mille tekil saab mõnusalt aega veeta ja nautida Põhja-Bulgaaria Musta mere ranniku ilu. Teie hea tuju eest hoolitseb laeva meeskond. Mitmekesine meelelahutusprogramm nii täiskasvanutele kui lastele. Ujumisvõimalus Delbâka lahes.

Pardal ootab teid lõunasöök, mis koosneb salatist, kalast, magustoidust, karastus- ja  alkohoolsetest jookidest.

Lohistage lipp soovitud punktile
OK