Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
  • kõik maad
  • Ekskursioonid
  • Eksootiline
  • Kõik hinnas
  • Lastega
  • Rannapuhkus
  • Suusakuurort
  • Suvi
  • Talv
ET
+372 6 235 777

Ekskursioonid

Ekskursioonide hinnad Kreekas

 Kreeta saar
 Rhodose saar

Allalaadimiseks:
Ekskursioonide hinnad Kreeta saarel 2024 (avaldatud 21.05.2024)

Ekskursioonide kirjeldused Kreeta saarel - inglise keeles (10.05.2024)
Ekskursioonide hinnad Rhodose saarel 2024 (avaldatud 10.05.2024)

Ekskursioonide kirjeldused Rhodose saarel - inglise keeles (10.05.2024)


Ekskursioone saab tellida kohapeal. Võtke ühendust oma TEZ TOUR reisiesindajaga, et saada rohkem infot meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.

KREETA SAAR
 
 
KNOSSOS - LASSITHI-PESCHERA ZEVSA 
Ekskursioon toimub eesti keeles
 
Neile, kes armastavad saada kõike nüüd ja praegu! Külastame Kreeta sümbolit – Knossose paleed, Minose kultuuri kesk- ja hilisjärgust pärinevat suurt paleed, kus asub Minotauruse labürint. Diktaioni mäe jalamil töötavad kreeta traditsiooniliste nugade valmistamise meistrid, kelle tööd saab kohapeal jälgida — see kunst on kaunis, kuid samas ohtlik. Sõidame mägedesse, mille mäetipud on talvel paksu lumekihi all, ja laskume Zeusi koopasse. Teil avaneb võimalus proovida kätt pottsepa tööd tehes.  Keras Kardiotissase kloostris (Kerase klooster on Neitsi Maarjale pühendatud ida-õigeusu klooster), kus Jumalaema ikooni ees avaneb võimalus oma soovid teele saata. Lõunasöök toimub rahvuslikus mägitavernis.
Kõige mõnusam ekskursioon, mille käigus näha saare kohta võimalikult palju ja eriti neid kohti, mille poolest Kreeta on eriti tuntud. Kaks ekskursiooni ühes!
 
Sissepääsupiletid: 15€ Knossose palee, 6€ Zeusi koobas, 3€ Kerase klooster, 8€ teemapark
Toitlustus: sisaldub hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
SPINALONGA-AGIOS NIKOLAOS
Ekskursioon toimub eesti keeles
 
Imeline ekskursioon neile, kes armastavad meresõitu ja huvitavaid kohalikke lugusid. Laevasõit Spinalonga saarele, kus on olnud nii võitmatu kindlus kui ka pidalitõbiste koloonia. Huvitav ja silmale ilus vaadatav reis. See saar on tuhandete kangelaslike ja romantiliste lugude hälliks. Veneetsia-aegne kaljudel asuv kindlus on aegadele hästi vastu pidanud. Laevasõit Elounda suunas, mis on hinnatud Kreeta kuurort. Lõõgastav puhkus rannas, millele järgneb lõunasöök suurepärases kalarestoranis. Agios Nikolaose linnaekskursioon. Seda linnakest nimetatakse „kreeta Saint-Tropez“. Oliiviõli tootmise külastus koos degusteerimisega. Meeldiv ja kaasahaarav ajaviide!
 
Sissepääsupiletid: 8€ Spinalonga, Pensioneerid 4€, Norukid - kuni 25a -Tasuta
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost

 

Rethymno-Preveli-Pacos 
Rethymno regiooni tähtsamaid vaatamisväärsusi hõlmav ekskursioon. Jalutuskäigud mööda linnatänavaid, kus on põimitud itaalia, türgi, veneetsia ja kreeka arhitektuuri segu. Kuulus Preveli klooster koos Kreeka jaoks ebahariliku rohelusega. Kloostri läheduses asub Püha Antoniuse kuru, kus õhk on puhtaim ja vesi saab alguse mägedest. Kaljuserval asuv väike kabel annab tunnistust sellest, et siin on inimese jalg astunud. Lõunasöök  mägioja ääres asuvas kohalikus tavernis. Ekskursioon sisaldab lisaks rannapuhkust Kreeta lõunarannikul, Liibüa mere ääres.
 
Sissepääsupiletid: 3€ Preveli klooster
Toitlustus: sisaldub hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
Santorini kruiis
 
Ekskursioon maailma ühele kaunimale saarele, kus metsiku loodusega kõrvuti, vulkaanikraatri ja kaljude läheduses, on tõeline romantikute paradiis, “pulmameka” ja kogu Kreeka sümbol.
Sini-valged lummava merevaatega majakesed. Sinised kuplid. Ia ja Fira linna looklevad ning kitsad tänavad, trepid on justkui loodud mõnusateks jalutuskäikudeks. See on koht, kus ka kinnisilmi tehtud fotod õnnestuvad suurepäraselt. Selle retke käigus näete kuulsat vulkaani, mille tõttu on suur osa saarest vee all. Lõunasöök kohalikus restoranis, kus pakutakse haruldast santorini veini Vinsanto. Ühepäevane ekskursioon, mis oma positiivsete muljetega saadab teid pikka aega.
Maailma üks kuulsam saar – Santorini! Teeme selle reisi teile võimalikult mugavaks, huvitavaks ja kiireks! Santorini üllatab oma iluga iga saarekülastajat! Koos TEZ TOUR kogenud giidiga näete valge-siniseid Oia ja Fira linnakesi ning supelda kuulsas musta vulkaanilise liivaga Perivolose rannas.
Santorinile viib teid mugav kiirlaev High Speed 7, mis on parim omasuguste hulgas. Merereis kestab ca´ 1 tund 45 minutit. Mugav buss sõidutab teid Santorini kõige ilusamatesse kohtadesse ja TEZ TOURi reisijuht räägib vulkaanisaare kummalisest ajaloost ning kohalike elanike tegemistest ja kommetest. Tutvute ebatavalise arhitektuuriga ja teete kindlasti palju ägedaid pilte.
 

Santorini
Santorini sai umbes 3600 aastat tagasi tunda hävitavat loodusjõudu: vulkaanipurse rebis saare tükkideks ja 2/3 sellest kadus meresügavusse. Peaaegu ümmargusest saarest jäi järele vaid sirbikujuline viilakas koos mõningate laialipillutatud pisisaartega.  Santorini loodus hämmastab oma karmi iluga, kohalikud elanikud on maastikule lisanud omapoolse panuse – ebatavaliste kuppelkatustega lumivalged majad tumedate vulkaaniliste kivimite taustal. Saare värvilised rannad oma valge, punase või  musta liivaga ja ebatavaline viinamarjakasvatusviis koos sellest tulenevalt väga erilise veiniga on kuulsad üle Euroopa. Kõik see meelitab siia miljoneid turiste kogu maailmast.

Oia
Meie reis Santorinil algab peadpööritava bussisõiduga Athiniose sadamast üles Oia linnakesse. Teel saate nautida hingematvaid vaateid värvikirevale vulkaanilisele maastikule. Saare reljeefis vahelduvad punased, mustad, valged, kollased ja isegi rohekat tooni kaljud. Jalutuskäigul sini-valges Oias avaneb traditsiooniline Küklaadide arhitektuur teie ees kogu oma ilus. Santorini elanikud on ammustest aegadest peale edukalt kasutanud kerget ja vastupidavat vulkaanilist pimssi oma muinasjutuliste majakeste ehitamisel. Majad on poolenisti laavakivist kaljudesse uuristatud ja ka väljaulatuvad seinad samast materjalist laotud. Sellised koobasmajad on iseloomulikud just Santorinile. Reisijuhilt kuulete palju huvitavat kohalikust eluolust, tukkuvast vulkaanist ja sini-valgete majakeste saladustest. Saate ka soovitusi pildistamisel parima rakursi leidmiseks.

Fira
Edasi viib tee saare pealinna Firasse. Just siin on kõige rohkem kummis lagede ja kuppelkatustega maju, mille poolest Santorini üle maailma tuntud on. Mõlemad linnad on ehitatud kraatri servale, kust avanevad võrratud panoraamvaated kraatrile. Pärast ekskursiooni antakse mõlemas linnas vaba aeg pildistamiseks, kohvijoomiseks või poodides kolamiseks.

Tähelepanu! On oht mitte jõuda õhtusöögi ajaks hotelli. Tellige eelmisel päeval hotelli retseptsioonis endale hiline õhtusöök või külmad suupisted!
 
Sissepääsupiletid: ei ole
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
 
Džiibisafari: Maakera äärel asuvasse mäekurusse
TEZ TOUR on eksklusiivse ekskursiooni kokku pannud! Reis eheda Kreeta keskpunkti, mida meenutate ka aastate möödudes. Suundume saare lõunaossa - mägedesse, kus karjused oma loomadega kogu elu elavad. Saate õpetust, kuidas kitsekesi õigesti toita ja lüpsta ning lõpuks sealsamas, lageda taeva all, keeta kõigest sellest imemaitsvat juustu. Džiibisõit jätkub läbi Tripiti mäekuru, mille laius on alla kolme meetri ja kõrgus vähemalt 60 meetrit! Vaade alla kuristikku, mille ääres avaneb võimalus imeliste fotode tegemiseks. Peatume kohas, kus kaja vastab meile kolm korda. Pärast kõrguste võtmist laskume metsiku Liibüa mere ranniku inimtühja randa. Džiibisafari lõpetuseks on kodune lõunasöök peretavernis, mida õnnistab kirikukellade saatel kohalik külavanem.
Tähtis info: ekskursioonist osavõtuks peab Teil kaasas olema vähemalt B-kategooria juhtimisõigust kinnitav juhiluba!
 
Sissepääsupiletid: ei ole
Toitlustus: sisaldub hinnas
Täiendavad kulud: ei ole
 
 
Adrenaliin АTV-ga
Üks meie klientide poolt eriti armastatud ja eksklusiivne ekskursiooniprogramm! Metsik Kreeta, turistidekauged paigad, maalilised teed ja muidugi -  ATV-d! Seda ekskursiooni võib nimetada reisiks – vaatega saarele ülevalt! Tundke ennast mägede vallutajatena! Sõit kulgeb kolonnis mööda kitsukest rada, kuristiku serval Skotino rohelusse mattunud mäekuru nõlvadel. Teele jääb Agia Paraskevi  koobas, kus toimub, kaevurilampidega varustatult, ekskursioon. Kahekümnemeetrised maa-alused stalaktiidid jätavad igale külastajale unustamatu mulje! Pärast jahedat kooparetke on tühjal mägiteel jälle mõnus ATV-ga kiirust arendada. Matk jätkub mööda rohtunud kanjonit kuni rannani, kus sõidust lõõgastuda ja ennast soojendada. Hubases külakõrtsis (tavernis) ootab maitsev söök.
Meie klientide poolt üks enim armastatud eksklusiivne reisiprogramm! Metsik Kreeta, turistilõksudest kauged paigad, maaliline loodus, ja muidugi -ATV-d! Seda võib nimetada matkaks mööda saart - vaatega ülevalt! Tundke ennast mägede vallutajatena!
 
Sissepääsupiletid: ei ole
Toitlustus: sisaldub hinnas
Täiendavad kulud: ei ole
 
 
Luksuslik kruiis katamaraanil
Kui unistate merest, soolastest veepritsmetest, peeglina sillerdavast veest, siis väike merereis peaaegu asustamata Dia saarele — on just see, mida te vajate!
Väikses grupis eksklusiivne merereis, purjed katamaraanil tuult püüdmas – mida veel tahta, et olla õnnelik? Samas peame oluliseks kõiki mugavusi seejuures. Katamaraani pardal on magamistoad ja dušiga vannitoad. Pakutakse suupisteid ja puuvilju ning alusel on baar koos kreeka jookidega. Pardalt on võimalik merre hüpata, SUP-laual Dia saare kaldale ujuda, lestade ja maskiga ujumist proovida või hoopis hiiglaslikul täispuhutaval flamingol fotografeerida.
Selle merereisiga saate endasse koguda mereõhku terveks järgnevaks aastaks, jäädvustada imelisi fotosid ja saada palju erinevaid positiivseid emotsioone!
«Puhkus Kreetal! Päike, õhus on tunda soolast maitset, Egeuse merekruiis». Tundub uskumatu? Kui teil on selline unistus, siis väike merereis peaaegu asustamata Dia saarele — on just see, mida vajate!
 
Sissepääsupiletid: ei ole
Toitlustus: sisaldub hinnas
Täiendavad kulud: ei ole
 
 
Millest mehed räägivad
Kõige jämedakoelisem meie eksklusiivsetest ekskursioonidest! Osa ekskursioone tõstavad adrenaliini, аga see ekskursioon tõstab — testosterooni.  Millest siis mehed räägivad? Tõsistest asjadest: relvadest, meeste hobidest, hingejõust. Meeldivast: muusikast ja veinist. See ekskursioon sobib julgetele ja lõbusatele. Reis algab mägi-lasketiirus, kus saab kätt ja silma erinevate relvade käsitsemisel harjutada ja seda kõike kogenud treeneri juhendamisel. Järgneb sõit mägikülasse, kus asub saladuslik Agios Georgiose kabel. Lõunasöök ootab kohalikus kõrtsis, kus pakutakse esivanemate retsepti järgi valmistatud lambalihast rooga! Päeva lõpetab ekskursioon Kreeta pealinna Iraklioni, mis on omanäoline oma vanalinna kitsaste tänavatega. Kohalikud butiigid ja tuntud veinimaja koos veinide degustatsiooniga ootavad teid! Meie eksklusiivsete ekskursioonide kõige brutaalsem ekskursioon! Osa ekskursioone tõstavad adrenaliini, аga see ekskursioon tõstab — testosterooni. Millest siis mehed räägivad? Tõsistest asjadest: relvadest, meeste hobidest, hingejõust. Meeldivast: muusikast ja veinist.
 
Sissepääsupiletid: ei ole
Toitlustus: sisaldub hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
 
 
 
 
Elafonisi – Hania 
Elafonisi — roosa liivaga muinasjutuline Kreeta kõige ilusam rand. Jalutuskäik veneetsiapärases imelises Hania linnakeses. Valged mäed ehk Lefka Ori. Metsaga kaetud mäed, lääne-kreeta helesinised laguunid, siidine rannaliiv, soe vesi, ümbritsetud männimetsaga. Elafonisit on korduvalt tunnustatud puhta looduse ja metsiku looduse säilitamise eest. Sõit mägedesse püha Sofia koopasse, klooster-kindluse külastus Chrysoskalitissa mäel. Lõunasöök toimub mägitavernis.
 
Sissepääsupiletid: ei ole
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
 
Kreeka rahvuslik õhtu
Puhata Kreekas ja mitte tantsida kuulsat Sirtakit?
See ekskursioon annab võimaluse puhata ja lõbutseda täiega ning saada osa kreeta külalislahkusest. Jalutuskäik Anopolise maalilises külakeses. Pärast seda sukeldute kreeka rahvusliku peotraditsiooni keerisesse!
 
Mitmekesine kontserdiprogramm, Kreeta parimad muusikud, lauljad ja tantsijad, maitsev kreeta õhtusöök ja muidugi – kreeka vein.
 
 
Päikeseloojangu kruiis katamaraanil
 Mis võiks olla veel romantilisem kui meresõit katamaraanil? Päikeseloojangu meresõit! Meri oma erinevates varjundites, jaht, pokaal veini... Meie merereis viib teid romantika ja lõõgastuse lainele. Sobib suurepäraselt paaridele ja mitte ainult: sobib kõigile, kes hindavad kvaliteetaega õhtuse päikeloojangu taustal. Lisaks suplus soojas merevees, ilma lõõmava päikeseta. See on tõeline teraapia: merevesi, vaikus, fantastilised taevavärvid, maitsvad joogid ja suupisted, mõnus suplus merevees, kõik mugavused seejuures. Kõige kaunimad fotod, mis „helesinisel tunnil“ jäädvustada.
 
Sissepääsupiletid: ei ole
Toitlustus: sisaldub hinnas (suupisted)
Täiendavad kulud: ei ole
 
 
Gramvousa Balos 
Kreeta saare kõige ilusamad, kuid samas kõige raskemini ligipääsetavad kohad — Balose laht ja Gramvousa kindlus. Kui te esitate endale küsimuse, kas on mõtet nii kaugele sõita, siis vastus on: jah!  Fantastilised vaated, erinevad merevärvid, roosa varjundiga liiv. See on koht, kus vähemalt korra elus peaks viibima. Alistage kauged mered! Jutustage oma sõpradele, milline on „kolme mere suudlus“, Joonia, Kreeta ja Liibüa meri, ülalt vaadates. See ekskursioon jätab unustamatu mulje!
Kõige ilusamad, kuid seejures kõige raskemini ligipääsetavad kohad Kreetal — Balose laht ja Gramvousa kindlus. Kui te esitate endale küsimuse, kas on mõtet nii kaugele sõita, siis vastus on: jah! Ekskursioon algab Kissamose linnakeses, kust suurel laeval sõidetakse Gramvousa saar-kindluse juurde. Imelised vaated kaljudele ja merele. Kui aga veab, siis võib teel kohata hiiglaslikke meri-kilpkonni Caretta caretta.
 
Sissepääsupiletid: 16€ laevapilet + 1€ keskkonnatasu
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
Täiendavad kulud: ei ole
 
 
Samaaria mäekanjon
Samaaria mäekanjon on on pikim ja kauneim Euroopas. Kanjoni kogupikkus on 13 km, millele lisandub 3-kilomeetrine matk Agia Roumeli kalurikülla, kus meid ootab ees väike laevasõit. Kanjoni läbimine nõuab head füüsilist vormi ja vastupidavust, ent looduse ja mägede hingemattev ilu korvab kõik pingutused. Jalgsimatk algab 1250 m kõrgusel asuvalt Omalose platoolt ning liigutakse allamäge saare lõunaranniku poole. Pärast väsitavat rännakut on võimalik supelda ja einestada (lõuna ei kuulu hinna sisse) armsas Agia Roumeli külakeses. Retk nõuab häid matkajalatseid, kaasas võiksid olla veel seljakott, veepudel, väike kehakinnitus ja peakate.
 
Sissepääsupiletid: ei sisaldu hinnas
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
 
 
Veepark "WATER CITY"
«Water City» – Kreeta kõige suurem meelelahutusi pakkuv veepark! Veeliumäed igale maitsele, sealhulgas adrenaliinisõpradele, lainebassein ja mullivann, erinevad basseinid jm. Hea infrastruktuur perepuhkuseks koos lastega. Veepargi territooriumil on kohvikud, restoranid ja baarid.
TÄHELEPANU
„Veepargi“ ekskursiooni hinnas sisaldub: sissepääsupiletid, transfeerid, lamamistoolid ja päikesevarjud.
Toitlustus ja seifi kasutus hinnas ei sisaldu.
 
 
Sukeldumine
Avastage enda jaoks kreeta veealune maailm!
Saare erinevates kohtades tegutsevad sertifitseeritud sukeldumiskeskused, kus pakutakse kõike sukeldumiseks vajalikku nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
Sukeldumiskursuseid pakutakse täiskasvanutele ja lastele, kus on võimalik saada ka rahvusvaheline tunnistus.
TÄHELEPANU
„Sukeldumise“ ekskursiooni hinnas sisaldub: transfeer ja sukeldumiskeskuse teenused.
Täpsem info ekskursiooni kohta - täpsustage oma hotelli TEZ TOUR esindaja käest.
 
 
 
 
 
RHODOSE SAAR
 
 
Egeuse mere briis
Ekskursioon sobib eriti hästi loodusesõpradele. Vahemereline loodus erineb põhjamaa omast, seepärast pakub huvi paljudele! Liblikate org Pelikanose mäekurus, kus saab ringi jalutada ja ilusaid fotosid ja videoid mälestuseks teha, taustaks ojad, kosed, okaspuumetsad. Retk jätkub „7 allika“orgu, kus on seitse erinevat raviva toimega mägiallikat. Saame tunda rhodose vee raviomadusi ja läbida „Nooruse tunneli“. Suundume lõuna poole – Prasonisi suunas. Tee peal kuulame saare ajaloost huvitavaid fakte ja juhtumisi. Teeme peatuse väikses perepoes, kus oliiviõli toodetakse. Prasonisi rannas saate teha supluse nii Egeuse kui ka Vahemeres, üheaegselt.
*** Tähelepanu: kuni 15.06. ja pärast 15.09. külastame Liblikate oru asemel Lindost.
 
Sissepääsupiletid: 12€ Lindos või 6€ Liblikate org
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
 
Rhodose kuldne pärand
Ekskursioon hõlmab Rhodose saare kõige tähtsamaid vaatamisväärsusi. Külastame üle kolme tuhande aasta vana imelist Lindose linna. Kuulete linna ajaloost, jalutate kesklinnas, Lindose akropoli külastus, mis on Kreeka iidseim objekt. Sõit saare ühte kõige ilusamasse lahesoppi. Mereäärses tavernis on võimalik lõunat süüa. Ekskursiooni käigus külastame pealinna – Rhodost. Jalutuskäik vanalinnas, giidi huvitava juhendamise ja lugude saatel. Soovi korral on võimalik külastada Grand Master of the Knights. Pärast muistsete aegade radadel kõndimist saate julgelt väita, et tunnete Rhodost!
 
Sissepääsupiletid: 12€ Lindos, 8€ Mystrase palee
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
 
Õhtune veetlus
Teile meeldivad rännakud ajamasinas? Sel juhul on see ekskursioon just teile! Sisukas rännak aegade algusesse – seda ei juhtu just iga päev! Programmis on – kaks Akropoli. Esimene – antiikne Akropol Filerimose mäe tipus, kus kõik on omavahel ideaalses harmoonias: antiikne koos keskajaga, katoliku kirikud koos õigeusukirikutega. Teine – see on Rhodose pealinnas asuv Akropol. Siin külastame antiikaja staadionit ja Odeoni, taustaks ekskursioonijuhi huvitavad lood saareelust läbi sajandite. Edasi suundume keskaega, vanalinna, mille tänavad annavad aimu templiordude aegadest. Vanalinnas avaneb võimalus õhtusöögiks.
 
Sissepääsupiletid: 6€ Filerimos ja 8€ Rüütlite Suurmeistri Palee
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
 
Sukeldumine
Saare lääne- ja idaosas asuvatele hotellidele (Kolymbiani).
Terve päeva ekskursioon. Sukeldumine toimub Kalithea lahes, kuhu suundume kõigi mugavustega laevaga.
Enne sukeldumist toimub põhjalik instruktsioon ja abivahendite tutvustus. Pärast seda algab aeglases rütmis sukeldumine. Algajate sukeldumisaeg on kuni – 20 minutit, maksimaalne sügavus – kuni 5 m. Edasijõudnutele (kellel on vastav tõend/diplom) –40 kuni 60 minutit, kuni 15 m. Lapsed saavad sukelduda alates 8. eluaastast.
Pärast sukeldumist on võimalik meres ujuda, maskiga ujuda või lihtsalt laeva pardal puhata.
Laeva pardal pakutakse karastusjooke ja kergeid suupisteid.
Laeva mahutavus on maksimaalselt - 120 inimest.
 
 
Saare lõunaosas asuvatele hotellidele.
Poole päeva ekskursioon. Sukeldumine toimub Pefki ranna ääres, kuhu sõidame ekskursioonibussiga.
Enne sukeldumist toimub põhjalik instruktsioon ja abivahendite tutvustus. Pärast seda algab aeglases rütmis sukeldumine. Algajate sukeldumisaeg on kuni – 20 minutit, maksimaalne sügavus – kuni 5 m. Edasijõudnutele (kellel on vastav tõend/diplom) –40 kuni 60 minutit, kuni 15 m. Lapsed saavad sukelduda alates 8. eluaastast.
Lisatasu eest (35 €) on võimalik teist korda sukelduda. Veealuste fotode tegemise võimalus (25 €).
 
 
Laevareis Symi saarele
Mis võib olla merereisist parem? Avameri, soolase merevee pritsmed, lõputu taevakarva sinine silmapiir... Imelise Symi saare külastus on kirsiks tordil iga puhkuse juures! Tee peale jäävad Egeuse meri, Rhodose ja Türgi rannik. Peatus Panormitise lahesopis ja Miikaeli kloostri külastus. Sildume saare pealinnas Jaloses, mille sadama piirkonnas hõljub pidev värske kala lõhn. Jääb aega jalutamiseks linna kitsastel tänavatel ning värskete mereandide mekkimiseks ühes paljudest kaldapealsetest tavernitest. See saar ei saa kedagi külmaks jätta!
 
Sissepääsupiletid: ei ole
Toitlustus: ei sisaldu hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
 
Grupiekskursioon "Vabaõhumuuseum"
Suurepärane ekskursioon, mille käigus on võimalik näha väga palju huvitavat!
Ekskursioon mööda rannikuöört - peaaegu kogu saare ümber. Tutvume Lindose linnakesega, mis röövib oma hubasuse, õhustiku ja suurepäraste vaadetega teie südame. Lindos – on väga fotogeeniline linn! Edasi viib retk saare lõunaossa, Prasonisi neemele. Külastame Siana külakest ja Püha Paneleimoni kirikut. Pärast seda võtame suuna saare kõige kõrgema mäe - Attavyrose jalamile. Põikame Embona külakesse, kus on võimalik Rhodose veine, õhulist kohalikku mett, ja oliiviõli degusteerida.
Ekskursiooni käigus on võimalik ronida Kritinias asuva keskaegse Ioniidi rüütlite kindluse tippu. Nautige kogu ekskursiooni käigus imelisi Rhodose saare vaateid!
 
Sissepääsupiletid: 12€ Lindos
Toitlustus: sisaldub hinnas
Täiendavad kulud: suveniiride ost
 
 
Meelelahutuslikud ekskursioonid
 
 
Džiibisafari (eng)
Džiibisafari toimub Suzuki Jimny-ga, mida klient ise juhib. Autojuhil peab olema kaasas juhiluba (vähemalt 2-aastane staaž, juhi vanus vähemalt 23 eluaastat) ja passi koopia. Pakutakse kahte marsruuti: üks on lõunapoolsetes hotellides puhkajatele ja teine põhjapoolstes hotellides puhkajatele.
 
Polaris (eng)
Selle ekskursiooni käigus sõidetakse Polaris RZR-570cc tüüpi autodega, mis on ette nähtud kahele inimesele. Autojuhil peab olema kaasas juhiluba (vähemalt 2-aastane staaž, juhi vanus vähemalt 21 eluaastat). Nõutud on passi koopia. Kolmetunnise reisi kestel külastame saare kõige eraldatumaid paiku. Alla 6-aastaseid lapsi ekskursioonile ei lubata.  Ekskuriooniaeg – nii enne lõunat kui ka õhtul – sunset tour.
 
Luxury boat (eng)
Rhodes Luxury boats pakub merereisi – sini-sinised Rhodose saare lahesopid, kaatri juhtimisega kaasnevad emotsioonid on kirjeldamatud! Saate oma valikul teha peatusi kohtades, mis huvi pakuvad. Enne meresõitu viiakse läbi põhjalik juhendamine ohutustehnika osas, kaatri juhtimise peamiste reeglitega. Merereisi ajal on sidepidamiseks pardal mobiiltelefon ja GPS. Kaater on varustatud: päikesevari, dušš, päästevestid, minikülmik, maskid ja hingamistorud snorgeldamiseks, kalastamiseks on õnged (soovi korral ja eelneva päringu alusel).
Kaatri juhtimiseks meresõidu juhtimisõigust kinnitavaid lube ei nõuta! Merereisi kestvus võib olla 2,3,4 tundi või terve päev. Poolepäevase merereisi (4 tundi) kestel on teil võimalus külastada populaarseid vaatamisväärsusi, näiteks Anthony Quinni lahte, Ladiko lahte, Kalitea lahte ja palju muud.

Täpsem info Tez Tour esindajalt!

 

Lohistage lipp soovitud punktile
OK