Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
  • kõik maad
  • Ekskursioonid
  • Eksootiline
  • Kõik hinnas
  • Lastega
  • Rannapuhkus
  • Summer
  • Suusakuurort
  • Talv
ET
+372 6 235 777

Hotellid - majutuse maksetingimused

1. Majutusteenuse ostmise korral sõlmib klient lepingu majutusasutusega. Klient on kohustatud  järgima majutusteenuse osutamise tingimusi ja majutusasutuse kodukorda.

2. Majutusasutuste klassifikatsioonisüsteem on erinevates riikides ja erinevates piirkondades erinev. Klassifikatsioon võib varieeruda vastavalt konkreetse riigi või piirkonna ametiasutuse poolt kehtestatud kategoriseerimise nõuetest ja järelevalve tõhususest tulenevalt. See tähendab seda, et hotellide tärnide arv ei pruugi tagada teenuse kvaliteeti. Sama kategooria ehk sama tärnide arvuga majutusasutused võivad erinevates riikides olla väga erineva tasemega.  

3. Klient on kohustatud tutvuma majutuse liikidega, totilustuse tüüpidega, sisse- ja väljaregistreerimise reeglitega ja hotellide eripäradega siin: https://www.teztour.ee/page/important-information.html

4. Majutusasutuse või e-poe veebilehel väljatoodud fotod majutusasutuse üldkasutatavate ruumide või tubade kohta on illustratiivsed ja ei pruugi kuvada tegelikku olukorda.  

5. Sellised tasuta lisateenused, nagu näiteks, mittesuitsetajate tuba, kõrvuti asetsevad, kõrgemal või madalamal korrusel asetsevad toad jms. ei moodusta osa majutusteenuse lepingust ning ei ole kliendile majutusasutuse poolt tagatud. Võimalikud tasud majutusasutuses viibimisel tellitud teenuste eest, nagu lapse lisavoodi, sideteenused, pesu pesemine, toitlustus, joogid ja energia- või turismimaksud tuleb tasuda otse majutusasutusele.

6. Selleks, et sooritada majutusteenuse broneeringu või majutusasutusse sisseregistreerimise, peab klient olema vähemalt 18-aastane. Sisseregistreerimisel tuleb esitada reisidokument ja tellimuse kinnitus. Majutusasutustel on õigus nõuda kliendilt enne teenuse osutamist krediitkaardi numbrit või sularaha deponeerimist, vaatamata sellele, kas majutusteenus on ette makstud või mitte. Sellisel viisil kindlustab majutusasutus tarbitavate lisateenuste eest tasumise.

7. Kliendil on õigus kinnitatud tellimust muuta või annulleerida kooskõlas tellimuse sooritamisel kättesaadavaks tehtud tingimustega. Sealjuures peab klient maksma ettenähtud teenustasu.

8. Lepingueelse teabe ja võimalike müügilubaduste kehtivuse ja majutusteenuse nõuetekohase osutamise eest vastutab majutusasutus. Majutusasutustel on õigus keelduda kliendi teenindamisest ja annulleerida kinnitatud tellimuse ühepoolselt, kui kliendi käitumine on sobimatu või seadusevastane või kui see põhjustab ohtu või ebamugavusi teistele klientidele või nende varale. Sellisel juhul ei ole teenust ostnud kliendil õigust tagasimaksetele kasutamata teenuste eest või muudele hüvitustele. Juhul, kui kliendi sobimatu või seadusevastase käitumise puhul peab kulusid kandma majutusasutus või TEZ Tour, kliendil on kohustus vastavad kulud kas majutusasutusele või TEZ Tour´ile hüvitama.

9. TEZ Tour ei ole majutusteenuse osutamise lepingu pooleks ja ei hüvita kliendile sh. kuid mitte ainult toa üleandmisega hilinemisest, õnnetusjuhtumitest, müügilubaduste ja hindade muutmisest, teenuse mittekohasest osutamisest, kvaliteedi langusest, jne. tingitud mistahes kahju.

10. Juhul, kui klient leiab, et majutusasutuse poolt osutatav majutus-, toitlustus- või muu teenus ei ole nõuetekohane, peab ta sellest majutusasutust kohapeal viivitamatult informeerida ning kui koheselt sobivat lahendust ei leita, siis tuleb vastav asjaolu kohapeal kirjalikult poolte andmete ja allkirjadega fikseerida. Kui asjaolu ei ole kohapeal fikseeritud, on seda hiljem keeruline tõendada ning  tõendamatuse tõttu võib klient jääda ilma soovitud lahendusest. TEZ Tour OÜ mitte ühelgi juhul ei vastuta e-poe kaudu ostetud majutusteenuse eest, kõik pretensioonid tuleb esitada otse majutusasutusele.

Lohistage lipp soovitud punktile
OK
Kasutajate mugavuse, isikupärastatud teabe, isiklike eelistuste ja lehekülje seadete meeldetuletuse tagamiseks kasutab meie lehekülg küpsiseid ja muid sarnaseid tehnoloogiaid. Lehekülje kasutamiseks peate kinnitama oma nõusolekut nende tehnoloogiate kasutamiseks. Rohkem infot
Nõustun