Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
  • kõik maad
  • Ekskursioonid
  • Eksootiline
  • Kõik hinnas
  • Lastega
  • Rannapuhkus
  • Suusakuurort
  • Talv 2021/2022
ET
+372 6 235 777
Meist


TEZ Tour Ееsti

Reisikorraldaja TEZ Tour on asutamise esimesest päevast alates seadnud endale prioriteediks pakkuda kõrgetasemelist ja kvaliteetset teenust. Töötajate professionaalne tase, pakutavate teenuste valik ning pidev püüd tõsta teeninduse kvaliteeti on kaasa aidanud sellele, et tänaseks päevaks on meie firma väljakujunenud kaubamärk. Meie ülesandeks on karmis konkurentsis olles seda kõrget taset hoida ja edasi täiustada.

TEZ Tour asutati 1994. aastal Antalyas Vene-Türgi ühisettevõttena. Juba 1995. aastal andis firma endast turul märku, tuues Türki 6500 puhkajat. Järgmise nelja aasta jooksul kasvas turistide arv rohkem kui 10 korda.

Mais 2004 avati esimene oma hotell „Amara Beach Resort“. Järgmise kahe aasta tulemuste põhjal tunnistati see teeninduse kvaliteedi poolest üheks Türgi juhtivaks hotelliks (reisikorraldaja TUI poolt korraldatud küsitluse alusel). Kasvavasse hotelliketti lisandusid 2005. aastal esimese klassi klubihotell „Amara Club Marine“ (Kemeris, Beldibi külas) ning Kemeri keskuses asuv „Amara Wing Resort“. Suvehooajal 2006 avas uksed uus hotell „Amara Dolce Vita“ (Kemeris, Tekirova külas) ning aastal 2007 „Club Saphir“.
 
Teiseks sihtkohaks sai 1999. aastal Egiptus, kus Türgis sissetöötatud meetodid edukalt kasutusele võeti. See võimaldas kahe aastaga turistide arvu riiki mitmekordistada. Esimesed turistid Tai Kuningriiki saatis TEZ Tour aastal 2001 ning järgmise alternatiivina pakuti aastal 2003 välja Kanaari saared. 2004. aastal alustati reisidega Hispaania lõunaranniku kuurortitesse Costa Brava ja Costa Dorada. Sama aasta lõpul puhkasid esimesed meie turistid Kuubal ja Dominikaani Vabariigis ning aastal 2007 Maldiividel.
 
Käesoleval hetkel on TEZ Tour GROUP suurim reisikorraldaja Ida-Euroopas, kus puhkusereisid väljuvad aastaringselt nii Venemaa erinevatest piirkondadest kui ka Ukrainast, Valgevenest, Leedust, Lätist, Eestist, Ungarist, Poolast, Bulgaariast, Kasahstanist, Kirgiisiast ja Rumeeniast.
 

TEZ Tour Eesti - suurim reisikorraldaja Eestis
 

Veebruaris 2017 tähistas TEZ Tour Eesti üheksandat sünnipäeva. Oma esimesel, 2008. aasta suvehooajal suutsime koheselt tõusta suurimaks ja parimaks reisikorraldajaks Türgi suunal. Lisaks olid meie valikus reisid Kreeka saartele ning Hispaania lõunarannikule. Sügistalvisel perioodil käivitati edukalt programm Egiptusesse – Sharm El Sheikh’i ja Hurghadasse ning Tenerifele.

Suvel 2013 lisasime eestimaalaste poolt tuntud ja tunnustatud kuurortite Türgi, Kreeka, Bulgaaria kõrvale ka uued sihtkohad - Sitsiilia ja Mallorca. Talvehooajal pakume jätkuvalt reise oma tuntud headuses nii Egiptusesse, Tenerifele, Iisraeli lisaks individuaalreise Araabia Emiraatidesse, Tai Kuningriiki, Maldiividele, Kuubasse, Sri Lankale ja Dominikaani.

Kõigis meie sihtkohtades töötavad TEZ Tour’i regionaalsed bürood, mis tagavad pideva kontrolli teenuse kvaliteedi üle ja annavad meile tuntava konkurentsieelise. Lisaks kohapealsele meeskonnale töötavad Türgis, Bulgaarias, Kreekas, Egiptuses ja Hispaanias ka meie reisijuhid, kes kontserni rahvusvahelisust veelgi täiendavad ning meie klientidele omakeelset suhtlust võimaldavad.

Lohistage lipp soovitud punktile
OK
Kasutajate mugavuse, isikupärastatud teabe, isiklike eelistuste ja lehekülje seadete meeldetuletuse tagamiseks kasutab meie lehekülg küpsiseid ja muid sarnaseid tehnoloogiaid. Lehekülje kasutamiseks peate kinnitama oma nõusolekut nende tehnoloogiate kasutamiseks. Ava
Nõustun