Populaarsed sihtkohad TEZ TOURis:
  • kõik maad
  • Ekskursioonid
  • Eksootiline
  • Kõik hinnas
  • Lastega
  • Rannapuhkus
  • Suusakuurort
  • Talv 2021/2022
ET
+372 6 235 777
Kuidas osta online
Valige
reis
Sisesta andmed
ja broneeri
Tasuge internetipanga
kaudu
Saa dokumendid
ja puhka!
 

TEZ Tour reiside ostmine interneti kaudu on väga lihtne!


Online ostmine, tasumine, dokumentide väljastamine, info saamine oma tellimuse staatuse kohta ning palju muud!


Reisi otsimist saate alustada pealehel valides «Reisipakett» ja sisestades sobivad parameetrid. 

 

 

Filtreerige lehe vasakus nurgas asuvate Teie nõudmistele sobivate parameetrite abil. Mugavamaks vaatamiseks valige muud kuvatud tulemite võimalused (tabel, ruut, kaart).

Liikuge edasi Teile sobiva reisi juurde

 

 

Tutvuge hotelli detailse infoga. Vajadusel muutke paremal asuvas kalkulaatoris – saabumiskuupäev, numbritoa tüüp, toitlustuse tüüp. Samuti on Teil võimalus alustada uue otsinguga, vajutades nupule „MUUDA OTSING“.

Pärast hotelliinfoga tutvumist liikuge edasi broneerimise lehele, vajutades nupule „BRONEERI NÜÜD“.

 

Esimeseks broneerimise sammuks on valitud teenuste ülevaatus. Iga teenus sisaldab lisainfot ja muutmise võimalust. Valige Teile sobivaim broneerimisviis ja makseviis kinnitades nupuga „JÄTKA“.

 

 

Sisestage reisijate passiandmed käsitsi või kasutage automaatset passituvastuse süsteemi. Automaatseks passituvastuseks laadige üles skannitud või mobiiltelefoniga pildistatud passi isikuandmetega lehed.
Palume täita kontaktandmete lahter, et saaksite teavituse broneeringu olekust ja muutustest. Vajadusel kirjutage täiendavad soovid või kommentaarid Teie broneeringu osas. Edasi vajutage „JÄRGMINE: KONTROLLI ANDMEID“.

 

 

Kontrollige hoolikalt oma sisestatud andmeid. Kui olete midagi ekslikult sisestanud, siis saate liikuda eelmisele lehele tagasi, vajutades klahvi „MUUDA ANDMEID“ ja teha parandused.

 

 

Kui kõik andmed on õiged ja olete tutvunud müügitingimustega, siis vajutage nuppu „KINNITA JA BRONEERI“.

 

 

Vajutades nuppu „KINNITA JA BRONEERI“ suunatakse Teid maksesüsteemi. Pärast makse sooritamist ilmub ekraanile „Makse edukalt sooritatud“.

 

Kohe pärast avansi või kogu summa laekumist läheb Teie tellimus töösse. Tellimuse tasumise hetkest alates hoiame Teid pidevalt kursis tellimust puudutava infoga: makse ja kinnitus, väljalennu aja muudatus või teisele lennule üleviimine, dokumentide valmidus. Ööpäev enne reisi algust täpsustame lennuaja.

 

Teavitus tuleb Teie poolt broneerimissüsteemi sisselogitud ja määratud e-mailile.  Pärast broneerimistoimingute lõppu saate e-mailile info Teie tellimuse ja broneerimisnumbri osas.

 

Broneeringu staatust saate jälgida isiklikus kabinetis/oma töölaual. Autoriseerimiseks kasutage e-maili aadressi, mille olete broneerimisel süsteemi sisestanud ja broneerimisnumbrit formaadis  TZХХХХХ või TZХХХХХ-ХХХХХХХХ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lohistage lipp soovitud punktile
OK
Kasutajate mugavuse, isikupärastatud teabe, isiklike eelistuste ja lehekülje seadete meeldetuletuse tagamiseks kasutab meie lehekülg küpsiseid ja muid sarnaseid tehnoloogiaid. Lehekülje kasutamiseks peate kinnitama oma nõusolekut nende tehnoloogiate kasutamiseks. Ava
Nõustun