ET
+372 6 235 777
Päevi
 
 
Tunde
 
 
Minuteid
 
 

BLACK FRIDAY 2023

Ole valmis! Musta reede kampaania raames toimub vahemikus 20.11.23 – 30.11.23 (kaasa arvatud) TEZ TOURi reisipakettide soodusmüük!

Suurepärane võimalus broneerida reise kuni 30% soodsamalt! 

Kas teadsid? Musta reede traditsioon pärineb Ameerika Ühendriikidest ja nimelt tänupüha ostupalavikust. Kuna tegemist on pühaga, siis sageli ei pea inimesed ka järgmisel päeval tööle minema, mistõttu on see hea päev, millal jõuluostudega algust teha. Nagu lugu ütleb, teenisid poed pärast tervet aastat kahjumiga tegutsemist päev pärast tänupüha ostlemist tohutut kasumit, kuna ostjad kulutasid kingitustele palju raha. Tol ajal kajastasid kaubandusettevõtted raamatupidamist tehes kahjumit punasega ja kasumit mustaga. See “Musta Reede” päritolu versioon on ametlikult küll heaks kiidetud, kuid keegi ei tea, kas see on tõene.

LIITU UUDISKIRJAGA

 

Lohistage lipp soovitud punktile
OK
Kasutajate mugavuse, isikupärastatud teabe, isiklike eelistuste ja lehekülje seadete meeldetuletuse tagamiseks kasutab meie lehekülg küpsiseid ja muid sarnaseid tehnoloogiaid. Lehekülje kasutamiseks peate kinnitama oma nõusolekut nende tehnoloogiate kasutamiseks. Rohkem infot
Nõustun